Maklér mesiaca

Vyhľadávanie v realitách

Rýchly kontakt

LK real s.r.o.

Na Bašte 112/6
934 01 Levice

tel.: 036/ 63 48 979
www. lkreal.sk
kancelaria-ZVNC-lkreal.sk

Kariéra

Hľadáme nových kolegov/kolegyne do našej realitnej kancelárie

Náplň práce, nformácie o pracovnej pozícii: Realitný/á maklér/ka (obchodný zástupca)

Miesto práce: Slovenská republika

HLAVNÁ NÁPLŇ:

  • aktívne vyhľadávanie ponúk nehnuteľností
  • akvizícia klientov pre realizáciu ponuky spoločnosti
  • aktualizácia databázy nehnuteľností a klientov spoločnosti

ĎALŠIA NÁPLŇ:

  • aktívna komunikácia s klientmi
  • obhliadky nehnuteľností a ich fotodokumentácia
  • komunikácia s právnou kanceláriou, geodetickou kanceláriou, katastrálnym úradom
  • príprava realitných podkladov k realizácii obchodou s nehnuteľnosťami

TERMÍN NÁSTUPU: ihneď

Vodičský preukaz: B + vlastné motorové vozidlo

ĎALŠIE POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA:

  • živnostníci (SZČO)
  • prax na obchodníckej pozícii je výhodou
  • prax na pozícii ralitný maklér je výhodou, nie podmienkou
  • bezúhonnosť
  • lojalita voči spoločnosti
  • komunikatívnosť
  • ochota vzdelávať sa
  • vysoké pracovné nasadenie
  • flexibilita

DRUH PRACOVNÉHO POMERU:

  • živnosť SZČO (pracovný pomer formou zmluvy o obchodnom zastúpení)

ODMEŇOVANIE:

  • provízny systém: 50% z netto provízie

POŽADOVANÉ VZDELANIE:

  • Minimlne stredoškolské s maturitou alebo študent vysokej školy alebo vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI:

  • internet (e-mail, www.) - pokročilý MS Office: najmä - Microsoft Word a Microsoft Excel (oba užívateľská úroveň)

VÝHODY:

  • možnosť vysokého zárobku
  • flexibilná pracovná doba
  • bezplatné zaškolenie

Hľadáme nových spolupracovníkov pre realitnú činnosť v oblasti Levice, Šahy, Želiezovce. v prípade záujmu zasielajte životopis a  Vašu aktuálnu fotografiu na e-mail.