Maklér mesiaca

Vyhľadávanie v realitách

Rýchly kontakt

LK real s.r.o.

Na Bašte 112/6
934 01 Levice

tel.: 036/ 63 48 979
www. lkreal.sk
kancelaria-ZVNC-lkreal.sk

Naše služby

- Máme profesionálny prístup ku každej zákazke. Klientom sa snažíme vyjsť maximálne v ústrety vo všetkých smeroch.

- Podľa našich možností predáme alebo prenejmeme akúkoľvek nehnuteľnosť: byty, kancelárie, obchody, panelové domy, rodinné domy, pozemky, chaty, chalupy, garáže, sklady, rôzne nebytové priestory, komerčné objekty, atď.

- Ponúkame bezplatné spracovanie zákazky, vrátane fotografií a ďalších podkladov, evidenciu ponúk a dopytu nehnuteľností v našej databáze.

- Prezentujeme ponuky na najsledovanejších realitných serveroch na Slovensku a to až do chvíle predaja, či prenájmu celkom zadarmo!

- Na naše náklady zaistíme inzerciu Vašej nehnuteľnosti na hlavných realitných serveroch, v časopisoch, prípadne v iných médiách, kde bežný občan nemá prístup.

- Odborne Vám poradíme, ako najlepšie predať/prenajať Vašu nehnuteľnosť. Bezplatne Vám navrhneme tržnú cenu vami ponúkanej nehnuteľnosti.

- Na želanie zaistíme znalecký odhad nehnuteľnosti, právne služby, zápis do katastra nehnuteľností, hypotekárny úver, prehlásenie vlastníka a iné.

- Pri predaji ponúkame zdarma úschovu kúpnej sumy, dokiaľ nedôjde k prepísaniu nehnuteľnosti v katastri na nového vlastníka.

- Kedykoľvek sa môžete u nás spýtať na priebeh ponuky či záujem klientov.

- Do momentu spísania kúpnej, nájomnej zmluvy alebo zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, pracujeme na vlastné náklady a na vlastné riziko.

- Nikdy nepožadujeme žiadne peniaze vopred! V prípade neúspechu s predajom alebo prenájmom neplatíte žiadnu províziu, náklady spojené s ponukou nehnuteľnosti nesieme sami!